TR | DE
X
X

Hakkımızda

Anasayfa/Hakkımızsda

Hakkımızda

Parfüm sektörünün öncü firmalarından B&E Kozmetik; üretimlerini İSTANBUL Pendik adresinde TC Sağlık Bakanlığı, Avrupa İfra Standartları ve GMP (iyi imalat uygulamaları) kurallarına uygun bir şekil de gerçekleştirmektedir. BE Kozmetik olarak her geçen gün artan müşteri taleplerini karşılamak adına genç ve tecrübeli kadrosu ile üretimlerine ara verme den ve güven ile devam etmektedir.
B&E Kozmetik Kimya bilgi ve tecrübesini paylaşmaktan kaçınmayan yapısı ile birçok firmanın parfüm sektörüne başlamasına cesaret kaynağı olmuştur. Günümüz de halen faaliyet göstermekte olan bir çok parfüm firmalarının temelin de B&E Kozmetik Kimya’nın tecrübesine rastlayabilirsiniz.

Vizyonumuz

Maksimum kaliteye, uygun fiyat politikasını uygulamak,
 • Tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, hizmetler ve pazar stratejileri sunmak,
 • Sürekli yenilikler sunan, trendleri belirleyen öncü firma olmaya devam etmek,
 • Gelişmek için sürekli arayışla, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve tedarikçilerimizin beklentilerini karşılamak,
 • “Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetlerini sürekli kılmak, Hedef alanımız, yalnızca Türkiye değil, tüm dünya ülkeleridir. Bu doğrultuda da dünya pazarında Türk Kozmetik sektörünü temsil eden öncü bir kuruluş olmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve Türkiye, den Dünya ya en güzel kokuları yaymaktır, Ar-Ge, üretim, pazarlama, satış faaliyetlerini entegre ederek gelişmeye devam etmek, Ar-Ge çalışmalarının sürekliliğini sağlayarak, yeni ürünler geliştirmek, yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller almak ve öncülüğü devam ettirmek, Şirketimizin bilgi ve deneyimi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini karşılamak, Yüksek iş ahlakı, müşterilerimize karşı gösterdiğimiz saygı, itibar, dürüstlük ve kalite anlayışımız temel ilkelerimizdir.

Kalite Politikamız

Kozmetik sektörüne yeni firmaların katılması son derece kolay, ancak rekabete açık olan bu sektörde ayakta durmak da bir o kadar güçtür. Firmamız, 2000 yılından bu yana sektörde sürekli kendisini yenileyerek, ürün portföyüne sürekli yeni ürün ilaveleri yaparak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarısını devam ettirmektedir. Üretimlerimiz modern sistemler ile donatılmış full otomasyon sistemine sahip Uluslararası GMP kuralarına uygundur ve Avrupa İfra Standartları’nda üretim gerçekleştirmektedir.

Başarımızın Sırrı

Kuruluşundan bugüne kadar şirketimizin her zamanki ana hedefleri;
 • Tüketiciye kalitesi yüksek ürün çeşitleri sunmak,
 • Güvenilir satış sonrası hizmet vermek,
 • Maksimum kaliteye, uygun fiyat politikasını uygulamaktır.
 • Birbirinden farklı tarza sahip insan karakterleri için ürün üretmeye çalışıyoruz.
 • Üretirken de yaş, yaşam tarzını, ve bölgesel farklılıkları göz önünde bulundurmaktayız.
 • Marka bir vaattir. Hedef kitleye olan ilişkidir. Hedef kitleye ulaşmak için; Güvenilir ve istikrarlı bir firma gerekir.
 • Biz kalitemizi kendimiz değil, müşterilerimizden öğreniyoruz. Çünkü bizim farkımız müşterimizin memnuniyetidir.
 • Başarımızın sırrı da buradan kaynaklanıyor.